LICEUL ECONOMIC ADMINISTRATIV ROSIORI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CLADIREA LICEULUI

5 participanți

In jos

CLADIREA LICEULUI Empty CLADIREA LICEULUI

Mesaj  Admin Dum Dec 06, 2009 9:41 pm

Propun sa discutam aici despre aspectul cladirii, dotari, etc.

Admin
Admin

Mesaje : 28
Puncte : 61
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Maldaeni

https://economicrosiori.forumgratuit.ro

Sus In jos

CLADIREA LICEULUI Empty Re: CLADIREA LICEULUI

Mesaj  malpraxis Sam Mar 20, 2010 11:24 pm

La capitolul aspect, cred ca arata destul de bine cladirea mai ales ca a fost renovata de curand. La dotari e cam deficitara, adica atunci cand eram eu elev acolo, acum 2 ani, erau laboratoare dotate dar nu destul de corespunzator. Nu stiu, acum daca s-a schimbat ceva. Terenul de sport destul de mic si gardul din fata liceului e schimbat Smile). Sper sa nu se supere adminul dar imi fac si eu reclama la blog: http://malpraxis4.blogspot.com - un blog despre orice asa ca OPEN YOUR MIND!

p.s: admin, daca te-ai suparat sa-mi lasi pm Smile
malpraxis
malpraxis

Mesaje : 23
Puncte : 30
Data de inscriere : 19/03/2010
Varsta : 35
Localizare : Rosiorii de Vede - Bucuresti

http://malpraxis4.blogspot.com

Sus In jos

CLADIREA LICEULUI Empty Re: CLADIREA LICEULUI

Mesaj  wiGGa Mar Mar 23, 2010 8:24 pm

sunt elev in clasa IX-a si cand am vizitat liceul economic in clasa a VIII-a, pentru a ma decide la ce liceu sa intru, mi se parea atat de mare ca ma rataceam prin el. acum mi se pare altfel, nu mic dar nici mare. ma deranjeaza doar ca noi facem informatica la sala 2 in loc sa facem la sala cu cele dotate. scoala, dupa parerea mea, daca este privita de sus apare ca un T Cool avem cel mai frumos liceu din tot orasul. a fost renovat saligny si arata frumos, dar nu e mai frumos ca economic. Like a Star @ heaven
wiGGa
wiGGa

Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 23/03/2010
Varsta : 30
Localizare : Rosiori de Vede

Sus In jos

CLADIREA LICEULUI Empty citez

Mesaj  tojaboy Mier Mar 24, 2010 7:25 pm

wiGGa a scris:sunt elev in clasa IX-a si cand am vizitat liceul economic in clasa a VIII-a, pentru a ma decide la ce liceu sa intru, mi se parea atat de mare ca ma rataceam prin el. acum mi se pare altfel, nu mic dar nici mare. ma deranjeaza doar ca noi facem informatica la sala 2 in loc sa facem la sala cu cele dotate. scoala, dupa parerea mea, daca este privita de sus apare ca un T Cool avem cel mai frumos liceu din tot orasul. a fost renovat saligny si arata frumos, dar nu e mai frumos ca economic. Like a Star @ heaven


Aspectu e oke!chiar arata f bine liceul nostru dar ce ne facem cu animalele care detorieaza mobilieru si nu mai zic de toalete cum au ajuns!
PS: boboci impresionati:))
tojaboy
tojaboy

Mesaje : 13
Puncte : 16
Data de inscriere : 19/03/2010
Localizare : azi aici..maine un pic mai departe deci cam colo

Sus In jos

CLADIREA LICEULUI Empty Re: CLADIREA LICEULUI

Mesaj  burtan diana Sam Dec 04, 2010 9:48 pm

o mare parte din vina o avem si noi cei care am terminat pt ca nu toti am pastrat mobilierul corespunzator.
burtan diana
burtan diana

Mesaje : 13
Puncte : 16
Data de inscriere : 18/03/2010
Varsta : 33

Sus In jos

CLADIREA LICEULUI Empty Re: CLADIREA LICEULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum