LICEUL ECONOMIC ADMINISTRATIV ROSIORI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La Francophonie en fete

5 participanți

In jos

La Francophonie en fete Empty La Francophonie en fete

Mesaj  ELT Mier Mar 17, 2010 2:28 pm

Joi, 18 martie 2010, la Biblioteca Liceului Economic va avea loc activitatea "La Francophonie en fete", sustinuta de elevii liceului coordonati de doamenele profesoare de limba franceza.
ELT
ELT

Mesaje : 66
Puncte : 129
Data de inscriere : 17/03/2010

http://unursinnoras.blog-gratuit.ro

Sus In jos

La Francophonie en fete Empty Re: La Francophonie en fete

Mesaj  ELT Joi Mar 18, 2010 5:39 pm

As spune ca a fost interesant: un scurt istoric al Organizatiei Mondiale a Francofoniei, cateva poezii de poeti africani francofoni, biografia lui Leopold Sedar Senghor, niste cantece la acordean ...
Participanti: elevi de la 9 E, 10 C, 10 D, profesori de limba franceza si engleza si de alte specialitati, doamna bibliotecara. doamna secretara, doamnele directoare si ... prajituri foarte bune (multumim mamicilor care le-au facut!).

La Francophonie en fete 100318130139
La Francophonie en fete 100318130149
La Francophonie en fete 100318130201
La Francophonie en fete 100318130212
La Francophonie en fete 100318130233
La Francophonie en fete 100318130305
La Francophonie en fete 100318130711
La Francophonie en fete 100318130711
ELT
ELT

Mesaje : 66
Puncte : 129
Data de inscriere : 17/03/2010

http://unursinnoras.blog-gratuit.ro

Sus In jos

La Francophonie en fete Empty Re: La Francophonie en fete

Mesaj  burtan diana Vin Mar 19, 2010 9:35 pm

imi aduc aminte cu drag de ziua francofonie, nu a fost an ca in liceu sa nu se organizeze o festivitate.
burtan diana
burtan diana

Mesaje : 13
Puncte : 16
Data de inscriere : 18/03/2010
Varsta : 33

Sus In jos

La Francophonie en fete Empty Re: La Francophonie en fete

Mesaj  ELT Vin Mar 19, 2010 9:38 pm

burtan diana a scris:imi aduc aminte cu drag de ziua francofonie, nu a fost an ca in liceu sa nu se organizeze o festivitate.

Si sa fii sigura ca traditia va continua!
ELT
ELT

Mesaje : 66
Puncte : 129
Data de inscriere : 17/03/2010

http://unursinnoras.blog-gratuit.ro

Sus In jos

La Francophonie en fete Empty La Francophonie en fete

Mesaj  tojaboy Joi Mar 25, 2010 9:56 pm

Ma scuzati domn profesor dar eu nu am putut sa nu remarc fetele...La Francophonie en fete...deci fete nuh Very Happy lasand gluma la o parte ma bucur sa vad elevii nostri ca se implica in diverse activitati!Dorim ca aceste activitati sa aibe continuitate
tojaboy
tojaboy

Mesaje : 13
Puncte : 16
Data de inscriere : 19/03/2010
Localizare : azi aici..maine un pic mai departe deci cam colo

Sus In jos

La Francophonie en fete Empty Re: La Francophonie en fete

Mesaj  malpraxis Lun Mar 29, 2010 10:03 pm

tojaboy a scris:Ma scuzati domn profesor dar eu nu am putut sa nu remarc fetele...La Francophonie en fete...deci fete nuh Very Happy lasand gluma la o parte ma bucur sa vad elevii nostri ca se implica in diverse activitati!Dorim ca aceste activitati sa aibe continuitate

Parerea mea e ca majoritatea elevilor nu se implica ca vor sau mai important sa simt, ci pentru ca vor sa iasa in evidenta sau sa se puna bine cu profesorii. Oircum e bine si asa. Mie, de exemplu mi-a placut mult la Ziua Portilor Deschise cand am facut interviul ala, a fost chiar interesant. Tin minte ca ma felicitat profa de franceza (super profa) si inca o profa de la Scoala 6, parca Smile
malpraxis
malpraxis

Mesaje : 23
Puncte : 30
Data de inscriere : 19/03/2010
Varsta : 35
Localizare : Rosiorii de Vede - Bucuresti

http://malpraxis4.blogspot.com

Sus In jos

La Francophonie en fete Empty Ziua Portilor deschise

Mesaj  tojaboy Lun Apr 05, 2010 1:54 pm

malpraxis a scris:
tojaboy a scris:Ma scuzati domn profesor dar eu nu am putut sa nu remarc fetele...La Francophonie en fete...deci fete nuh Very Happy lasand gluma la o parte ma bucur sa vad elevii nostri ca se implica in diverse activitati!Dorim ca aceste activitati sa aibe continuitate

Parerea mea e ca majoritatea elevilor nu se implica ca vor sau mai important sa simt, ci pentru ca vor sa iasa in evidenta sau sa se puna bine cu profesorii. Oircum e bine si asa. Mie, de exemplu mi-a placut mult la Ziua Portilor Deschise cand am facut interviul ala, a fost chiar interesant. Tin minte ca ma felicitat profa de franceza (super profa) si inca o profa de la Scoala 6, parca Smile


Ce vremuri domnule director de resurse umane Patrascu :d ce salariu imi puteti oferi?
tojaboy
tojaboy

Mesaje : 13
Puncte : 16
Data de inscriere : 19/03/2010
Localizare : azi aici..maine un pic mai departe deci cam colo

Sus In jos

La Francophonie en fete Empty Re: La Francophonie en fete

Mesaj  Admin Mar Apr 06, 2010 4:32 pm

Ma Chirvasuta, nu te incurca cu prieteni! Mai bine angajeaza-te la un inamic, macar daca gasesti altceva mai bun nu te certi cu prietenii cand pleci.

Admin
Admin

Mesaje : 28
Puncte : 61
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Maldaeni

https://economicrosiori.forumgratuit.ro

Sus In jos

La Francophonie en fete Empty Re: La Francophonie en fete

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum